اخطار جدی السد برای پرسپولیس

سرخ پوشان ایرانی باید بدانند که السد با توانی چند برابر آنچه در بازی رفت دیده شد، به تهران می آید تا هرطور شده جواز صعود به فینال را در آزادی مال خود کند و به کشورش بازگردد.

اخطار جدی السد برای پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران ، اگر فکر می کنید پیروزی پرسپولیس در قطر، ذره ای از انگیزه و امید السد برای صعود به فینال کم نموده، سخت در اشتباه هستید. اتفاقاً حالا السد عزم استوار تری برای پیروزی مقابل پرسپولیس در آزادی پیدا نموده است. از جنجال سازی های ساختگی درباره محرومیت بغداد بونجاح و مصدومیت ژاوی تا مصاحبه های بازیکنان السد، همه و همه نشان از کوششی دارد که این تیم به کار می گیرد تا در آزادی ورق را به سود خود برگرداند. این استراتژی های عجیب السد حتی رفته رفته به یک اخطار جدی برای پرسپولیس تبدیل می گردد.

نمونه یکی از این تاکتیک های پیچیده قطری را می توان در بازی هفته گذشته این تیم مقابل الریان در لیگ ستارگان قطر دید. السد در این بازی حتی از یکی از بازیکنان اصلی خود هم استفاده نکرد و با هشت گل از الریان بازنده شد که در نوع خود یکی از عجیب ترین نتایج این تیم به حساب می آمد.

پدرو میشل، بازیکن السد درباره تاکتیک اخیر السد، به تمرکزی که السد روی بازی برگشت با پرسپولیس داشته اشاره می نماید: ما در حال حاضر به لیگ ستارگان قطر فکر نمی کنیم و تمام تمرکز ما معطوف بازی با پرسپولیس شده است. به این فکر می کنیم که چگونه راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شویم. این یک رقابت مهم برای السد و تمامی بازیکنان است. صعود به فینال برای این باشگاه بزرگ و بازیکنانش یک رکورد است و برای رسیدن به آن تمرکز و کوشش می کنیم.

از طرف دیگر تیم ملی فوتبال قطر هم بازیکنان السد را در اختیار این تیم قرار داده تا این نماینده قطری بتواند با تمام نیروی خود برای صعود به فینال آماده گردد.

علاوه بر تمهیداتی که برای بالا بردن توان فنی تیم در نظر گرفته شده است، مسوولان تیم السد از تقویت روحیه بازیکنان هم غافل نمانده اند. مصاحبه هر یک از بازیکنان این تیم را که ببینید متوجه می شوید که یا در حقیقت و یا در ظاهر وانمود می نمایند که تماشاگران پرسپولیس و استادیوم مملو از تماشاگر آزادی برای شان اهمیتی ندارد و تأثیری در عملکردشان نخواهد داشت.

آن ها تأکید دارند که برای السد، پرسپولیس با استقلال هیچ تفاوتی ندارد و این تیم می تواند همان طور که استقلال را در آزادی شکست داد، پرسپولیس را هم شکست دهد. عبدالکریم حسن، بازیکن تیم فوتبال السد قطر در همین رابطه می گوید: فکر نمی کنم و تفاوتی میان استقلال و پرسپولیس وجود ندارد. با تماشای بازی های السد متوجه می شوید که تیم السد قطر بهتر از دو تیم استقلال و پرسپولیس است. همه قدرت السد را دیدند و ما در آسیا قوی ترین هستیم.

برآیند همه این تاکتیک های السد اما نشان دهنده این است که بازی با پرسپولیس برای نماینده قطر، بازی مرگ و زندگی است و السد برای کسب مجوز صعود به فینال از هیچ کوششی دریغ نمی نماید. حامد اسماعیل، بازیکن دیگری از تیم حریف پرسپولیس است که به همین موضوع اشاره می نماید: رویارویی با پرسپولیس بازی مرگ و زندگی است. هر کسی به دنبال استفاده از تجربه و توانمندی فنی با ارائه بهترین بازی جهت رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا است. این همانند تیم السد 2011 میلادی است که در بازی سخت خارج از خانه توانستند به جام قهرمانی این رقابت ها برسند. ما باید متعادل بازی کنیم و تحت تاثیر عوامل خارجی استادیوم آزای تهران از جمله حضور 80 هزار تماشاگر برای حمایت از پرسپولیس نباشیم.

این عزم استوار بازیکنان و نگاهی که به بازی با پرسپولیس در آزادی دارند، کار را برای پرسپولیس سخت می نماید. سرخ پوشان ایرانی باید بدانند که السد با توانی چند برابر آنچه در بازی رفت دیده شد، به تهران می آید تا هرطور شده جواز صعود به فینال را در آزادی مال خود کند و به کشورش بازگردد و این همان نکته ای است که باید پرسپولیس در کنار تمام امتیازها و شانس هایی که در این بازی برای خود قائل است، به آن توجه داشته باشد.

670 – 2

منبع: ایران ورزشی

به "اخطار جدی السد برای پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با اخطار جدی السد برای پرسپولیس

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید