اُکسین البرز ظرفیت صعود به لیگ برتر را دارد

فراز کمالوند در گفتگو با خبرنگاران در ارتباط با کسب اولین پیروزی در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور، گفت: می‌دانستیم که دیدار اول برای ما آسان نخواهد بود و فجر سپاسی برای کسب امتیاز به کرج آمده بود ولی بازیکنان ما بازی نسبتاً خوبی را به نمایش گذاشتند و با توجه به تغییرات فراوانی که در تیم داشتیم هنوز اُکسین به هماهنگی کامل نرسیده است و هفته‌های آینده شرایط بهتری خواهیم داشت.

اُکسین البرز ظرفیت صعود به لیگ برتر را دارد

وی با اشاره به اینکه هرچه بازی به‌پیش رفت شاهدبازی باکیفیت‌تر و هماهنگ‌تری از تیم اُکسین بودیم و شانس گلزنی با تعداد بیشتری داشتیم، اضافه کرد: در دو تا سه پست باید نفرات موردنیازمان را جذب کنیم تا بتوانیم با رقبایمان بجنگیم و از سایر مدعیان صعود به لیگ برتر پیشی بگیریم چون معتقدم لیگ دسته یک حتی از بازی‌های لیگ برتر هم سخت‌تر است.

سرمربی اُکسین البرز در ادامه گفت: اُکسین در این فصل برای قهرمانی آماده‌شده و باید بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم چون این پتانسیل در تیم ما وجود دارد.

کمالوند در پایان در ارتباط با هفته دوم لیگ گفت: یکی دیدار سخت در ماهشهر با شهرداری خواهیم داشت که باید در این هفته روی نقاط ضعف و قدرت حریف کارکنیم تا پیروز این میدان باشیم.

منبع: mehrnews.com

به "اُکسین البرز ظرفیت صعود به لیگ برتر را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با اُکسین البرز ظرفیت صعود به لیگ برتر را دارد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید