با حکم وزیر نیرو: مدیرعامل شرکت فراوری نیروی برق حرارتی ابقا شد

با حکم وزیر نیرو، محسن طرزطلب در سمت مدیرعاملی شرکت مادر تخصصی فراوری نیروی برق حرارتی ابقا شد.

با حکم وزیر نیرو: مدیرعامل شرکت فراوری نیروی برق حرارتی ابقا شد

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، در جلسه عصر دیروز شورای معاونین وزارت نیرو، رضا اردکانیان، وزیر نیرو با صدور حکمی، محسن طرزطلب را برای مدت دو سال به عنوان مدیر عامل شرکت مادر تخصصی فراوری نیروی برق حرارتی کشور مشخص کرد و بدین وسیله وی در سمت خود ابقا شد.

در بخشی از پیوست حکم مدیرعامل شرکت فراوری نیروی برق حرارتی مباحثی از قبیل پیاده سازی کامل برنامه های بخش فراوری وزارت نیرو برای تابستان 98، افزایش ظرفیت جدید نیروگاهی با رویکرد افزایش بازدهی، ارتقای متوسط بازدهی نیروگاه های حرارتی، استفاده از فناوری های پیشرفته در راستای تک رقمی کردن تلفات برق، بهبود شاخص های بهره وری، توسعه و بهینه سازی شبکه فراوری برق کشور، انجام برنامه های نگهداری و بهره برداری تاسیسات با تاکید بر رعایت معیارهای زیست محیطی و... به عنوان بخشی از اولویت های تخصصی مورد تاکید قرار گرفته است.

با توجه به سهم 81 درصدی نیروگاههای حرارتی در ظرفیت اسمی فراوری برق کشور، شرکت فراوری نیروی برق حرارتی نقش اصلی را در برنامه های بخش فراوری برق وزارت نیرو برای تابستان 98 ایفا خواهد نمود. تأکید وزیر نیرو بر پیاده سازی کامل برنامه های بخش فراوری وزارت نیرو برای تابستان 98 نیز بر اساس سهم بالای نیروگاههای حرارتی در بخش فراوری برق کشور است.

در پیوست این حکم همچنین ارتقای سلامت نظام اداری، شفافیت مالی، بهبود دسترسی همگانی به اطلاعات، فراهم آوردن فرصت برابر، حفاظت از اموال دولتی و معیار قرار دادن قانون در همه امور، اعمال شایسته گزینی به عنوان معیار اصلی انتخاب همکاران و مدیریت تعارض منافع در تصمیم گیری ها، واگذاری ها و انتصابات، ملاک قرار دادن منشور حقوق شهروندی به ویژه در حوزه های مرتبط با حقوق عمومی، توجه به حفاظت از محیط زیست در برنامه ریزی ها و سیاستگذاری ها، به کارگیری هر چه بیشتر جوانان، زنان و شهروندانی از اقوام و مذاهب در سطوح مدیریتی و کارشناسی در سطوح مختلف اداری و... به عنوان اولویت های عمومی مورد تاکید قرار گرفته است.

مدیرعامل سابق توانیر عضو هیئت مدیره برق حرارتی شد

همچنین در این جلسه وزیر نیرو با صدور حکمی محسن طرزطلب، عبدالله عربگری، محمد دورعلی، عبدالرسول پیشاهنگ، حمیدرضا عظیمی و آرش کردی را به دو مدت سال به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره شرکت فراوری نیروی برق حرارتی منصوب کرد.

از اینرو، آرش کردی که تا چندی پیش مدیرعامل شرکت توانیر بود، به عنوان یکی از اعضای اصلی هیئت مدیره شرکت فراوری نیروی برق حرارتی منصوب شد.

پیش از این نیز وزیر نیرو با صدور حکمی همایون حائری را به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت فراوری نیروی برق حرارتی منصوب نموده بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "با حکم وزیر نیرو: مدیرعامل شرکت فراوری نیروی برق حرارتی ابقا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با با حکم وزیر نیرو: مدیرعامل شرکت فراوری نیروی برق حرارتی ابقا شد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید