توهین به اسلام، دلیل آشوب خارج از رینگ مبارزه حبیب و مک گرگور

توهین به مذهب مبارز روسی که قهرمان رقابت های مبارزه آزاد را مغلوب کرد، او را به کشاندن این مبارزه به خارج از رینگ مجاب نموده است.

توهین به اسلام، دلیل آشوب خارج از رینگ مبارزه حبیب و مک گرگور

به گزارش خبرنگاران و به نقل از مارکا، پیروزی حبیب نورماگومدوف بر کانر مک گرگور در رشته مبارزه آزاد (UFC299) در روزهای اخیر بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشته است. این رویداد مهم ورزشی اما تحت الشعاع اتفاقاتی واقع شد که پس از مبارزه این دو رخ داد، زمانی که مبارز روس پس از پیروزی قاطع بر حریف ایرلندی اش از رینگ خارج و با چند تن از اعضای تیم مک گرگور وارد درگیری بزرگ شد.

اکنون تعیین شده است که دلیل خروج مبارز روس مسلمان از رینگ، شنیدن اصطلاحی توهین آمیز در مورد دین او بوده که او را از کوره به در برده است.

طبق اعلام سایت TMZ شخصی به نام دیلون دانیس ملقب به رئیس که از دوستان مک گرگور است و مبارز رشته جوجیتسو، پس از تماشای شکست سنگین این ورزشکار ایرلندی نورماگومدوف را با اصلاح اهانت آمیز درباره مسلمانی اش خطاب می نماید.

در همین حال، زوبیرا توخوگوف، یکی از دوستان نورماگومدوف که خودش هم مبارزه UFC است، در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر نموده، اعتراف نموده است که او یکی از افرادی بود که در آشوب پس از مبارزه وارد رینگ شده و مشتی را حواله مک گرگور نموده است.

او گفت: من همانطور که قول داده بودم او را به خاطر تمام چیزهایی که قبل از مسابقه گفته بود کوبیدم.

مک گرگور پس آنکه کمربندی قهرمانی را از دست داد، مدعی شده که او اگرچه مبارزه را باخته اما به خاطر اتفاقاتی که در انتها این مبارزه رخ داد، خودش را برنده این نبرد می داند و اینکه مبارزه همچنان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "توهین به اسلام، دلیل آشوب خارج از رینگ مبارزه حبیب و مک گرگور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با توهین به اسلام، دلیل آشوب خارج از رینگ مبارزه حبیب و مک گرگور

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید