ساری: هنوز درباره شانس قهرمانی در لیگ قانع نشدم

سرمربی چلسی با وجود کسب چهارمین برد پیاپی هنوز درباره قهرمانی در لیگ برتر قانع نشده است.

ساری: هنوز درباره شانس قهرمانی در لیگ قانع نشدم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از ساکرنت، در ادامه دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر انگلیس چند دیدار برگزار گردید که در یکی از بازی ها چلسی با دو گل بورنموث را شکست داد. پدرو و ادن هازارد گلزنان چلسی بودند. این دیدار در خاتمه نیمه نخست با تساوی بدون گل به خاتمه رسیده بود و به این ترتیب چلسی نیز مانند لیورپول توانست همه دیدارهای خود را در لیگ برتر برنده باشد.

مائوریسیو ساری سرمربی چلسی بعد از این برد گفت: من فکر می کنم الان بهتر است فقط به فکر بازی بعدی خودمان باشیم. خیلی خوشحالم که توانستیم هر چهار دیدار خودمان را برنده شویم ولی این تازه آغاز فصل است و باید به فکر بازی خودمان باشیم. از نتیجه و عملکردی که در این دیدار بروز دادیم رضایت دارم. بورنموث تیمی است که خیلی خوب و بابرنامه دفاع می نماید و بازی کردن برابر آنها اصلا کار آسانی نبود. نباید از خودمان راضی باشیم چون در این صورت روند پیشرفت تیم کند می گردد. باید همیشه به فکر بهتر شدن و پیشرفت باشیم. من هنوز قانع نشدم که تیمم شانس قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر است.

چلسی در بازی بعدی خود باید برابر کاردیف به میدان برود که این دیدار در استادیوم استمفوردبریج شهر لندن برگزار می گردد. آبی های لندن در جام اتحادیه نیز باید برابر لیورپول قرار بگیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ساری: هنوز درباره شانس قهرمانی در لیگ قانع نشدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با ساری: هنوز درباره شانس قهرمانی در لیگ قانع نشدم

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید