شفر خطاب به دانشگر: تأثیرگذاری ات را ثابت کن!

شفر در جلسه جداگانه ای که با محمد دانشگر برگزاری نموده از او خواسته که خیلی زود خودش را پیدا کند و به کادر فنی ثابت کند که می تواند یکی از گزینه های تأثیرگذار در استقلال باشد.

شفر خطاب به دانشگر: تأثیرگذاری ات را ثابت کن!

به گزارش خبرنگاران ، شفر خیلی زود به محمد دانشگر اعتماد کرد. حتی اشتباهی که منجر به اخراج او در بازی با ذوب آهن شد و اشتباهات دیگرش در لیگ، از اعتماد شفر کم نکرد تا استقلال بابت دانشگر در نیمه دوم بازی با السد، بهای سنگینی بپردازد.

محمد دانشگر با قرارداد بالایی از سایپا به استقلال پیوست و در حد و اندازه انتظار کادرفنی و طرفداران استقلال ظاهر نشد. نمایش پراشتباه او در بازی با السد هم مزید بر علت گردیده تا صدای همه منتقدان را در آورد. حتی عده ای در ترکیب های احتمالی خود برای بازی آینده استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان، برای حضور او هیچ شانسی قائل نگردیده اند.

شفر اما نه تنها گمانه زنی ها درباره کنار گذاشتن او را تکذیب کرد، بلکه با برگزاری جلساتی جداگانه با دانشگر، نشان داده که هنوز از او قطع امید ننموده و به درخشش دانشگر امیدوار است. گفته می گردد سرمربی آلمانی استقلال در جلسه جداگانه ای که با این بازیکن برگزاری نموده از او خواسته که خیلی زود خودش را پیدا کند و به کادر فنی ثابت کند که می تواند یکی از گزینه های تأثیرگذار در استقلال باشد. با این تفاسیر فرصت بعدی که در اختیار دانشگر قرار می گیرد، یکی از حساس ترین موقعیت های فوتبالی این بازیکن خواهد بود.

185 – 10

منبع: ایران ورزشی

به "شفر خطاب به دانشگر: تأثیرگذاری ات را ثابت کن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با شفر خطاب به دانشگر: تأثیرگذاری ات را ثابت کن!

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید