شهر باستانی در ایتالیا

Alberobello , Puglia , ایتالیا . شهر کوچکی در پاشنه کشور معروف به معروف و منحصر به فرد است کلبه‌ای که سقف مخروطی دارد . آن‌ها بسیار خوب نگهداری می‌شوند و در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده‌اند . تخمین زده می‌شود که محل سکونت کنونی تاریخ خود را از قرن چهاردهم به حساب می‌آورد , در حالی که این خانه‌های متمایز از قرن 16 ساخته شده‌اند .

شهر باستانی در ایتالیا

هدف این بود که از مالیات اجتناب کند : چون امکان داشت که خانه‌ها به سرعت از بین بروند , این محل اقامت شهری نداشت , بنابراین حق پرداخت مالیات را نداشت . امروزه این جاذبه اصلی است , چرا که بازدیدکنندگان به خیابان باریک می‌روند و معماری اصلی را تحسین می‌کنند . فروشگاه‌های مختلف و موزه‌ها از توریست‌ها برای ورود به کلبه‌های مخروطی استقبال می‌کنند . اما مطلوب‌ترین امر اقامت در یک هتل trulli است که به تجربه روح این شهر تاریخی کمک می‌کند .
چرا به آنجا بروی ?
شهر را که از لحاظ تاریخی و از لحاظ فرهنگی مهم است کاوش کنید ; چاهی را که به طور تاریخی حفظ شده‌است تحسین کنید ; شب را در یکی از آن‌ها سپری کنید . Alberobello همچنین توسط شهره‌ای کوچک زیبایی احاطه شده‌است که دست به دست هم داده‌اند .
کی به آنجا بروی ?
در تمام طول سال , شهر به منطقه آب و هوای مطبوع مدیترانه‌ای تبدیل می‌شود .
چطور به آنجا برسیم ?
با قطار باری در ساعت و نیم به آنجا بروید .

به "شهر باستانی در ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با شهر باستانی در ایتالیا

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید