فراخوان سومین جایزه ویستا منتشر شد

گالری ویستا، فراخوان سومین دوره جایزه هنر معاصر ویستا را منتشر کرد.

فراخوان سومین جایزه ویستا منتشر شد

به گزارش خبرنگاران، بر اساس این فراخوان گالری ویستا با سه هدف اصلی شناسایی و معرفی طرح های نوآورانه در هنر معاصر ایران، اهمیت بخشیدن به نگارش طرح، پروپوزال و برنامه ریزی اجرایی و غنای محتوا این جایزه را طراحی و اجرا می نماید.

این فراخوان درباره معیارهایی که مورد توجه این جایزه است، می گوید: ویستا به معنای اندیشه و اندیشه ورزی است. سومین دوره جایزه هنر معاصر ویستا مانند دوره های پیشین می کوشد با تاکید بر ارزیابی فکر و ایده های معاصر هنر، شرایطی را برای معرفی و اجرای فکر و اثر برتر فراهم کند؛ ایده سازی و اهمیت به ساز و کارها و فرآیند خلق در هنر امروز هدفی است که این جایزه فارغ از رسانه یا جنبه های زیباشناختی دنبال نموده است؛ هنرمندان پس از ارائه طرح و پروپوزال کتبی خویش، که معیارهایی مانند معاصر بودن، ارزش های تئوریک، اجرایی بودن و پتانسیل های فرهنگی را شامل می گردد در صورت پذیرفته شدن در لیست منتخب باید بتوانند طرح های خویش را برای اجرا توجیه نمایند.

موضوع در این دوره آزاد است و طرح های کیوریتوریال نیز قابل طرح است. آدرس سایت برای دریافت فرم فراخوان www.vistaart.gallery/fa/vista-prize/v1398 اعلام شده است.

هنرمندان تا 30 آذرماه مهلت دارند پروپوزال های خود را تحویل دبیرخانه دهند و هر هنرمند یا گـروه مجاز به ارائه حداکثر دو پروپوزال هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فراخوان سومین جایزه ویستا منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با فراخوان سومین جایزه ویستا منتشر شد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید