فوتبال دنیا، شرط زلاتان ابراهیموویچ برای بازگشت به میلان

فوتبال دنیا - زلاتان ابراهیموویچ برای برگشتن به تیم سابقش یک شرط دارد.

فوتبال دنیا، شرط زلاتان ابراهیموویچ برای بازگشت به میلان

به گزارش خبرنگاران، گزارش رسانه های ایتالیایی از تداوم مذاکرات باشگاه میلان با زلاتان ابراهیموویچ برای برگرداندن او به این تیم حکایت دارد و از قرار معلوم این مذاکرات پیشرفت خوبی هم داشته اشت.

ابراهیموویچ که سال گذشته از منچستریونایتد به تیم لس آنجلس گلکسی آمریکا پیوست، هنوز با این تیم قرارداد دارد اما او ماه آینده می تواند به ایتالیا برود و برای میلان بازی کند چون تیمش نتوانسته جواز حضور در پلی آف MLS را کسب کند.

طبق ادعای نشریات کوریره دلاسرا، توتواسپورت و دیگر رسانه های ایتالیایی، ایبرا شخصاً نیز به بازگشت به سن سیرو مشتاق است، تیمی که در فاصله سال های 2010 تا 2012 برای آن 56 گل به ثمر رساند. جدول رده بندی سری A

اینطور که پیداست پیشنهاد ارائه شده از سوی باشگاه میلان، قراردادی 6 ماهه تا خاتمه فصل جاری است که گزینه تمدید آن برای فصل بعد نیز وجود دارد اما طبق گزارش توتواسپورت، ستاره سوئدی خواستار عقد قراردادی 18 ماهه است. همچنین گفته می گردد که حقوق در نظر گرفته شده از سوی باشگاه میلان برای ابراهیموویچ 1.5 میلیون یورو در فصل خواهد بود که درآمدهای حاضل از قراردادهای اسپانسری نیز به آن اضافه می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، شرط زلاتان ابراهیموویچ برای بازگشت به میلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با فوتبال دنیا، شرط زلاتان ابراهیموویچ برای بازگشت به میلان

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید