فوتبال دنیا، لوئیس انریکه: کرواسی به قصد انتقام از اسپانیا کوشش می نماید، به ترکیب تیم برنده دست نمی زنم

فوتبال دنیا - لوئیس انریکه در آستانه بازی تیم ملی کشورش مقابل نایب قهرمان دنیا درباره اسپانیا و اهداف پیش رو حرف زد.

فوتبال دنیا، لوئیس انریکه: کرواسی به قصد انتقام از اسپانیا کوشش می نماید، به ترکیب تیم برنده دست نمی زنم

به گزارش خبرنگاران، لوئیس انریکه در آستانه بازی تیمش با کرواسی در گروه چهارم لیگ A رقابت های لیگ ملت های اروپا، شرایط رقیب نسبت به رویارویی قبلی 2 تیم را متفاوت و بهتر دانست.

سرمربی تیم ملی اسپانیا گفت: ما در بازی قبلی به راحتی کرواسی را بردیم اما این بار شرایط متفاوت خواهد بود و آن ها برای انتقام در خانه خودشان انگیزه زیادی دارند. شخصا علاقه ای به دست زدن به ترکیب تیم برنده ندارم؛ هر چند عده ای از بازیکنان تیمم چندان آماده نیستند و می توان روی بازیکنان جانشین حساب باز کرد. از قلم نیاندازید، کرواسی نایب قهرمان جام جهانی است و در حال حاضر بازیکنانش در اوج آمادگی هستند.

انریکه در ادامه اضافه نمود: تجربه مربیگری در بارسلونا و و رویایی با رئال مادرید، قدرت امثال مودریچ و راکیتیچ را به من ثابت نموده است. به نظرم مودریچ لایق دریافت عنوان بهترین بازیکن فیفا بود. ما باید برای مهار بازیکنان درخشان کرواسی برنامه داشتیم و یک لحظه از هم رقیب غفلت نکنیم. اگر از بازیکنان رقیب غفلت کنیم، ضربات جبران ناپذیری دریافت می کنیم. من این موضوع را به بازیکنانم یادآوری نموده ام.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، لوئیس انریکه: کرواسی به قصد انتقام از اسپانیا کوشش می نماید، به ترکیب تیم برنده دست نمی زنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با فوتبال دنیا، لوئیس انریکه: کرواسی به قصد انتقام از اسپانیا کوشش می نماید، به ترکیب تیم برنده دست نمی زنم

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید