ماداگاسکار را با عینک ببینید، تجربه کار با هنرجویان

نوید فرح مرزی کارگردان نمایش ماداگاسکار که به تازگی اجرای عمومی خود را شروع نموده است به خبرنگاران گفت: این اثر نمایشی از 20 آبان ماه اجرای خود را در عمارت نوفل لوشاتو شروع نموده است و خوشبختانه با وجود اینکه در این نمایش از حضور چهره های جوان که تجربه زیادی در کار حرفه ای ندارند، استفاده شده با استقبال خوبی از جانب مخاطبان روبرو بوده ایم.

ماداگاسکار را با عینک ببینید، تجربه کار با هنرجویان

وی ادامه داد: بازیگران ماداگاسکار از هنرجویان آکادمی همای سعادت هستند و تجربه اجرا در سالن همای سعادت را داشته اند اما ترجیح دادم که این نمایش در سالنی در مرکز شهر که مردمی تر است به صحنه برود تا این هنرآموزان تجربه مواجهه با تماشاگران حرفه ای تر تئاتر را هم پیدا نمایند.

این طراح گریم تئاتر و سینما درباره شیوه اجرایی نمایش شرح داد: در این اجرا ما عینک هایی را در اختیار مخاطبان قرار می دهیم تا از منظر و نگاه ما کار را ببینند. این نمایش پیش از این اجرا شده اما در این اجرا بار ابزورد متن بسیار قوی تر شده است.

فرح مرزی در انتها صحبت هایش متذکر شد: این اثر نمایشی در یک بازداشگاه لازمان و لامکان اتفاق می افتد و بازداشت 4 فرد را در 4 موقعیت متفاوت به تصویر می کشد. این 4 نفر دوست هستند و براساس یک موضوع مشترک که یک قتل است در حال بازجویی هستند. این 4 نفر همگی انگیزه نافرجامی برای قتل دارند.

نریمان حیدری، امیرمحمد قیامی، محمد حسین شهریاری، فرشید حاجیان، ثمر امین پور بازیگران این اثر نمایشی هستند که تا 10 آذرماه در تماشاخانه نوفل لوشاتو روی صحنه می رود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ماداگاسکار را با عینک ببینید، تجربه کار با هنرجویان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با ماداگاسکار را با عینک ببینید، تجربه کار با هنرجویان

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید