وزارت شهرسازی در پی برطرف مشکلات احیای کارخانه ریسباف است

مشاور ارتباطات وزیر راه و شهرسازی گفت: کارخانه ریسباف اصفهان یکی از نخستین صنایع تولیدی و بخشی از هویت اصفهان است که بسیار مورد توجه و تاکید وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است.

وزارت شهرسازی در پی برطرف مشکلات احیای کارخانه ریسباف است

سید شهرام اجتهادی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران، در حاشیه بازدید از نمایشگاه دوسالانه عکس خبرنگاران که در نگارخانه سیتی سنتر اصفهان در حال برگزاری است، اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی با جدیت تمام در پی برطرف مشکلات احیای کارخانه ریسباف اصفهان است.

وی در بازدید از نمایشگاه دوسالانه عکس خبرگزاری خبرنگاران با بیان اینکه اصل موضوعات انتخاب گردیده برای عکس ها بسیار جالب توجه بود، توضیح داد: موارد انتخابی در این نمایشگاه بیانگر مشکلات موجود در جامعه است، که هرکدام موضوعی برای بحث در بر دارد، هم چنین انتخاب عکس ها نشانگر توجه ویژه به مشکلات موجود است و بیانگر انتخاب صحیح و بافکر از سوی خبرگزاری است.

مشاور ارتباط با سازمان ها و انجمن های حرفه ای مرتبط با وزارت راه و شهرسازی در خصوص کمپین فضای مجازی با عنوان فرزندت کجاست؟ گفت: ایده این طرح جالب به نظر نمی رسد، زیرا از طرفی خاستگاه آن مرکزیت درستی ندارد و از سویی دیگر دخالت در زندگی خصوصی افراد، پسندیده نیست.

اجتهادی توضیح داد: اگر شهروندان به قوه قضاییه و قانون اعتقاد داشته باشند، به بخش های نظارتی کشور نیز اعتماد دارند و دیگر بحث دخالت در زندگی شخصی افراد مطرح نمی گردد، بلکه اگر شکایتی داشته باشند، از طریق قانون و قوه قضاییه می توان پیگیری کرد.

مشاور ارتباطات وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه این طرح تنها بازی بین دو جناح است، گفت: در این کمپین تنها از عده کمی از افراد جامعه سوال می گردد، در صورتیکه اگر طرح ایده درستی داشت، تمام افراد جامعه را در بر می گرفت.

اجتهادی طرح اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را یکی از نخستین و مهم ترین اقدامات فعالان سیاسی و اجتماعی متولدین دهه 50 بیان کرد و گفت: این طرح به تمام افراد این نسل تعلق دارد و فراکسیون مجلس چه جناح راست و جناح چپ باید با یکدیگر مشارکت داشته اند.

وی تاکید نمود: این طرح زمانی مطرح شد که این نسل تصمیم گرفتند برای تفکر خودشان خدمت نمایند و در واقع پافشاری از سوی دولت به خود دولت است.

مشاور ارتباطات وزیر راه و شهرسازی هم چنین درباره طرح مسکن مهر، اظهار کرد: طرح مسکن مهر تقریبا رو به اتمام است. مخالفت وزارت راه و شهرسازی با این طرح تنها به دلیل شایسته نبودن این طرح برای مردم بود و مسئله دیگری در این میان دخیل نبوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "وزارت شهرسازی در پی برطرف مشکلات احیای کارخانه ریسباف است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با وزارت شهرسازی در پی برطرف مشکلات احیای کارخانه ریسباف است

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید