پارس جم مظلوم است، نمی دانم کجا باید حق خود را بگیریم

به گزارش خبرنگاران، مهدی تارتار جمعه شب در انتها مسابقه تیم های پارس جنوبی جم و پدیده مشهد که با نتیجه تساوی یک - یک به انتها رسید، گفت: بازی جذابی بود و دو نیمه متفاوت داشت.

پارس جم مظلوم است، نمی دانم کجا باید حق خود را بگیریم

وی با بیان اینکه پدیده نیمه اول را خوب آغاز کرد و مالکیت بیشتری داشت ولی موقعیت ها ما خطرناک تر بود، اضافه کرد: نیمه اول دو موقعیت خوب گلزنی را از دست دادیم و روی کرنر روی یک اتفاق دروازه ما باز شد. نیمه دوم کل بازی دست ما بود و در خلق موقعیت هم خوب بودیم و بدشانس و کم دقت بودیم در ضربات آخر خوب عمل نکردیم و شرمسار شدیم که نتوانستیم تماشاگران را با پیروزی خوشحال کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه روی ضربات ایستگاهی کار می کنیم توضیح داد: ارسالی که انجام می گردد خیلی مهم است که کجا فرود بیاید؛ به صورت اتفاقی گل را دریافت کردیم. فوتبال بازی اشتباهات است و هر تیمی کمتر اشتباه کند می تواند برنده باشد.

وی ادامه داد: در این دو سه سالی که اینجا بوده ایم دیده ایم که همیشه در حق ما اجحاف می گردد. از داوران می خواهیم که اگر طرفداران نجیب و اصیل یک تیم احترام نگه می دارد و چیزی نمی گویند، حق آنها را بدهند و انتظار داریم داوران این مسئله را لحاظ نمایند.

تارتار اضافه کرد: امیدواریم در حق ما اجحاف نشده باشد وگرنه دو امتیاز ارشمند را با اشتباه داوری از دست داده ایم.

وی بیان نمود: برنامه های شب های فوتبال و نود باید عدالت را اجرا نمایند. برای برخی از تیم ها وقتی اتفاقی می افتد به صورت مفصل روی آنها تمرکز می نمایند ولی از ما حمایتی نمی گردد. تیم ما مظلوم است و باید حق ما را بدهند. از نظر مالی مشکل داریم ولی از دیگر نظرها باید حمایت شویم تا این تیم به سرنوشت دیگر تیم ها دچار نگردد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: ما در هر دو جام با تمام وجود کوشش می کنیم و بازیکنان ما یک دست هستند و تفاوت چندانی بین بازیکنان ما نیست و کیفیت خوبی داریم و از همه نفرات استفاده می کنیم. در جام حذفی هم با جدیت جلو می رویم.

وی گفت: ما از نظر تیمی مسئله ای نداریم و تا اینجای کار بچه های ما خیلی خوب کار نموده اند. باید ببینیم آیا پتانسیل رقابت با سپاهان و ذوب آهن را داریم یا باید با دیگر تیم های پائین تر بجنگیم.

تارتار در مورد انتقاد یک خبرنگار از عملکرد تیم پارس جم گفت: ما تا الان بدون اینکه پول بگیریم عملکرد خوبی داشته ایم. اگر مشکل من هستم تا بروم. من صادقانه کار کردم و شما خبرنگاران هم باید صادقانه عمل کنید. قلم ارزش دارد و در آن جهان باید جوابگو باشید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پارس جم مظلوم است، نمی دانم کجا باید حق خود را بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با پارس جم مظلوم است، نمی دانم کجا باید حق خود را بگیریم

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید