کانون های سلامت محور در بوستان نیاوران مستقر می شوند

به گزارش خبرنگاران، مجتبی توسلی پیش از ظهر یکشنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت : همزمان با فرا رسیدن 22 مرداد ماه روز تشکل ها و مشارکت اجتماعی، همایش پیاده روی و گردهمایی تشکل های غیر دولتی سلامت محور منطقه یک تهران، هم زمان با مناطق 22 گانه شهر تهران، با شعار تهران شهر مشارکت های اجتماعی/ شهر را یک روز به شما می سپاریم در بوستان نیاوران برگزار می شود.

کانون های سلامت محور در بوستان نیاوران مستقر می شوند

وی افزود : این برنامه در راستای جلب حمایت و مشارکت سازمان های مردم نهاد و همچنین کانون های اجتماعی حوزه سلامت و معرفی فعالیت های آنها به شهروندان جهت ایجاد بستر مناسب، تعامل و استفاده از ظرفیت طرفین در ارائه خدمات بهینه و اثربخش به شهروندان توسط اداره سلامت منطقه یک تهران روز دوشنبه22 مرداد ماه از ساعت 18 الی 21 در بوستان نیاوران اجرا می شود.

توسلی بیان داشت: برگزاری نشست هم اندیشی و تقدیر از تشکل های غیر دولتی و دبیران کانون های دهگانه اجتماعی فعال در حوزه سلامت در سالن اجتماعات معاونت اموراجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک و استقرار سازمان های مردم نهاد و کانون ها به منظور ارائه خدمات در ایستگاه مترو تجریش از دیگر اقدامات اجرایی در این روز است.

وی اظهار داشت: پایگاه سلامت از ساعت 10 الی 12 روز دوشنبه 22 مرداد ، در ایستگاه متروی تجریش بر پاست و کانون های سالمندان و پیشگیری از چاقی و... از کانون های فعال در این پایگاه هستند که به چکاپ شهروندان و ارایه مشاوره و... به آنها می پردازند.

منبع: mehrnews.com

به "کانون های سلامت محور در بوستان نیاوران مستقر می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با کانون های سلامت محور در بوستان نیاوران مستقر می شوند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید