کسب رتبه نخست میراث فرهنگی گلستان در جشنواره شهید رجایی استان

در نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان گلستان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان رتبه نخست را بین دستگاه های اجرایی به خود اختصاص داد.

کسب رتبه نخست میراث فرهنگی گلستان در جشنواره شهید رجایی استان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان گلستان پیش از ظهر امروز 14 شهریور 1397 با حضور مناف هاشمی استاندار گلستان، پیش قدم دبیر نوزدهمین جشنواره شهید رجایی و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، پاسوار معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان و سایر مدیران کل دستگاه های اجرایی استان گلستان در سالن اجتماعات استانداری گلستان برگزار گردید.

در نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان گلستان بر اساس نتایج به دست آمده و با ارزیابی توسط 22 کارشناس در 4050 ساعت، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برای دومین سال متوالی با کسب 1958/07 امتیاز از مجموع 2هزار امتیاز شاخص های عمومی و اختصاصی و 97/09 درصد تحقق در این محور بعنوان دستگاه برتر در گروه علمی، فرهنگی و آموزشی انتخاب شد که بیشترین عملکرد دستگاه در شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد، مربوط به برنامه های ساختار سازمانی و توسعه دولت الکترونیک بوده است.

ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در حاشیه این جشنواره گفت: در این جشنواره دستگاه هایی که در سال گذشته موفق شدند رتبه و نمره برتر را در شاخص های عمومی واختصاصی کسب نمایند به عنوان دستگاه های برتر انتخاب و معرفی شدند.

ا اضافه نمود: توفیق داشتیم اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان گلستان برای دومین سال پیاپی در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در سال 1396(جشنواره شهید رجایی) بین دستگاه های اجرایی استان موفق به کسب رتبه نخست در گروه علمی , فرهنگی و آموزشی گردد.

کریمی تاکید نمود: کسب این رتبه نشان از کوشش همه همکاران در مجموعه اداره کل میراث فرهنگی استان و همچنین برنامه ریزی مناسب در این حوزه است.

کریمی گفت: کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی نشان دهنده آن است که توانسته ایم برنامه ریزی های مدنظر اداره کل میراث فرهنگی در حوزه های میراث فرهنگی ,صنایع دستی و گردشگری را جامع عمل بپوشانیم.

او اضافه نمود: اقداماتی چون اعطای تسهیلات و سرمایه گذاری , ثبت آثار و مرمت بنا ها، اعطای تسهیلات و ایجاد مشاغل خانگی و حمایت از هنرمندان و صنعتگران در سه حوزه میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری از جمله برنامه و اهداف این اداره کل بوده است که کسب رتبه برتر در جشنواره شهیدرجایی نتیجه به ثمر رسیدن این اقدامات و برنامه ریزی هاست.

منبع: میراث آریا

به "کسب رتبه نخست میراث فرهنگی گلستان در جشنواره شهید رجایی استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با کسب رتبه نخست میراث فرهنگی گلستان در جشنواره شهید رجایی استان

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید