5 ایده برتر و شگفت انگیز دکوراسیون داخلی در سال 2018

با گذشت نیمی از سال 2018 تقریبا میتوان تشخیص داد که روند طراحی و دکوراسیون داخلی به چه سمتی کشیده شده و طراحان داخلی بزرگ و برتر به دنبال چه ایده هایی هستن. سال های طراحی سفید و مبلمان های کم یا در واقع سبک مدرن در دکوراسیون داخلی، دیزاین داخلی رو به سمت طراحی های زیبا و جذاب کشونده. این که آیا شما در حال ساخت یه خونه جدید هستین یا فقط به فکر تغییر دکوراسیون خونتونین فرقی نداره، خوندن این مطلب بهتون یاری میکنه تا ایده های برتر رو ببینین و از اونها الهام بگیرین.

5 ایده برتر و شگفت انگیز دکوراسیون داخلی در سال 2018

1.طراحی اتاق هایی با روشنایی و نور طبیعی

طراحی داخلی محبوب در دهه 90 میلادی، اتاق های کاملا آفتابی بود که دوباره این روزها شاهد طراحی اونها هستیم. اتاق هایی با پنجره های بزرگ و اغلب دارای سقف های شیشه ای که نور به طور کامل به داخل خونه راهنمایی میشه و تمام نور طبیعی رو به خودش جذب میکنه. افراد از این فضاها بیشتر به عنوان اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری و برای ایجاد یه گلخونه سبز توی خونه هاشون استفاده میکنن.

2.استفاده از کابینت های رنگی در دکوراسیون داخلی

آشپزخانه های سفید تقریبا قدمتی حدود 10 سال داره و در دنیای طراحی، حکومت و جلوه گری میکنه. در دکوراسیون خانه های جدید شاهد استفاده از چوب و کابینت های رنگی برای دکوراسیون آشپزخانه هستیم تا هویت جدیدی رو به این فقضا بدن. استفاده از رنگ طبیعی چوب در کنار رنگ سفید و رنگ نقره ای خاکستری میتونه فضایی بسیار زیبا و جذاب رو به وجود بیاره.

3.بکارگیری عناصر سیمانی در دکوراسیون

شما ممکنه با شنیدن اسم سیمان برای استفاده در خونه ها به یاد گاراژها و پیاده روها بیفتین اما این روزها سیمان یک متریال جدید در حوزه دکوراسیون داخلیست. معمولا سازندگان از عناصر سیمانی برای ساخت کفپوش ها استفاده میکنن. علاوه بر اون از سیمان برای ساخت انواع اکسسوری های زیبا و وسیله های جانبی خونه هم استفاده میشه.

4.اتاق خواب های مینیمال

مطمئنا در هنگام طراحی و ساخت اتاق خواب، راحتی حرف اول رو میزنه. در سال 2018 بیشتر به سمت طراحی اتاق خواب های مینیمال روی آوردن و سعی میکنن از لوازم کمتر و آرامش بیشتر بهره مند بشن. اتاق خواب مینیمال دارای دکوراسیونی ساده، زیبا و به دور از هرگونه ترکیبات مختلف و شلوغه. افرادی که هوادار دکوراسیون ساده هستن بهتره که از این سبک استفاده کنن.

5.استفاده از متریال های طبیعی در طراحی فضاهای داخلی

سازندگان و صاحبان خانه به طور یکسان به دنبال راهی برای ساخت خونه ها هستن که بتونن بیشتر از عناصر و متریال های ارگانیک استفاده کنن. استفاده از چوب های طبیعی، سنگ ها و بامبو در طراحی داخلی بسیار پرهواداره. تزیین دکوراسیون با گل ها و گیاهان و ایجاد دیوارهای سبز عمودی در خانه ها از دیگر نمودهای تزیین خانه با مواد ارگانیکه.

منبع: مجله الکترونیک دونفره

به "5 ایده برتر و شگفت انگیز دکوراسیون داخلی در سال 2018" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با 5 ایده برتر و شگفت انگیز دکوراسیون داخلی در سال 2018

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید